
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXTHM2 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 17pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXTHM217BA484-12.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 17PF SMD
RF ANT 916MHZ WHIP CTR CAB 180"
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 7.5V 25W