
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FA-128 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of FA-128 32.0000MF10Z-AC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 30PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ HCSL
8380.G5.5730.35.PA.P1.61.44.ZS.Z1.Z2
030 PSIG, 420MA SWITCHABLE TO 01
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD