
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32410FA17-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 28.6364MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
ZERO INSERTION FORCE 1MM ASSEMBL
SLEEVING 1" ID FBRGLASS 50' RED