
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7M |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 7M-48.000MAHJ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD
FIXED IND 18NH 1.2A 78 MOHM SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
GW JTLRS1.EM-KYK2-XX510-1-100-1-R33
LED DURIS E 2835 SMD