
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CFPX-180 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of LFXTAL061677REEL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
TRANS NPN 450V 4A TO220AB
HIGH PERF SNGL STAGE PWR LINE FI
RES 237 OHM 0.1% 1/10W 0805