
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM12W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM12W-25.0000MHZ-7-K1Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.0500MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
XTAL OSC XO 4.4330MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ LVCMOS
DC DC CONVERTER +/-12V 6W