
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7B |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.432 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of 7B-18.432MAAJ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.5454MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
DIODE ZENER 24V 1W MELF
DC DC CONVERTER 5V -5V 1W