
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | J49SML |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of J49SML-A-G-G-K-25M0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
2.0X1.6 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
LED COB XLAMP CXB1520 5000K SQ
CRYSTAL 24.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 48V 75W