
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECX-1247B |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±7ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.014" (0.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ECS-320-8-47B-7KM-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CONN SOCKET 84POS 0.079 GOLD PCB
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT