
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM8W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 22.1184 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM8W-22.1184MHZ-8-B1U-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 30.7200MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
SENSOR DIGITAL GAUGE 30PSI LCD