
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 9C |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.161" (4.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 9C12000476 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 669.3270MHZ LVPECL
BOARD EVAL FOR LTC3520EUF