
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM8W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 19.6608 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM8W-19.6608MHZ-6-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 21.9487MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 19.6608MHZ 6PF SMD
ROTARY ENCODER OPTICAL 100PPR
DC DC CONVERTER 24V 25W
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V