
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-24.576-12-3030-M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.9344MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ LVDS
CONN HEADER SMD 14POS 2MM
DC DC CONVERTER 10000V 60W