
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 416 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | Series |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 416F25012ISR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CAP CER 39PF 400VAC SL RADIAL
CRYSTAL 25.0000MHZ SERIES SMD
XTAL OSC XO 40.0MHZ 1.8V SMD
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766