
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SA324 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12.8 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SA324128F35HLR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
CRYSTAL 12.8000MHZ 12PF SMD
CAP CER 10000PF 500V X7R 1206
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP