
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT11412CB17-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 12V 240W
SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP