
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 7A |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 50 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 7A-50.000MAAJ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD
SLEEVING 0.133" ID FBRGLASS 250'
THERMOSTAT 45DEGC ACT LOW 10UMAX
DC DC CONVERTER 95V 150W