
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FY |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of FY4800058 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 33.8688MHZ 8PF SMD
RES SMD THICK FILM 0603
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
M55342E 25PPM 1005 3.4K 0.1% R T