
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT2248ED16-12.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 30.0000MHZ 32PF SMD
FIXED IND 1UH 800MA 340 MOHM SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
FAN AXIAL 254X89MM 12VDC WIRE
DC DC CONVERTER +/-12V 1W