
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECX-32 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 20pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 |
Current price of ECS-120-20-33-TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
WE-XTAL QUARTZ CRYSTAL 27.120 MH
CRYSTAL 14.31818MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 45.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CONN RCPT 16POS 0.1 GOLD PCB
SENSOR CURRENT XFMR 150A AC