
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM10W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM10W-24.0000MHZ-4-B2U-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 9.2160MHZ 18PF TH
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 4PF SMD
MEMS OSC XO 6.0000MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ HCSL
SWITCH ROTARY 30 DEG 2 DECK, 1 P