
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 11pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22411BB07-48.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 19.2800MHZ 6PF SMD
FIXED IND 470NH 2A 52 MOHM SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2200K 2SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 11PF SMD
DC DC CONVERTER 5V 6W