
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445C22A24M57600 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 12.2880MHZ 20PF TH
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
OSC XO 19.44MHZ 3.3V HCMOS
LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
LINE FILTER 8A CHASSIS MOUNT