
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXTHM2 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXTHM212CC384-12.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 50.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 7.5V 25W
PCB TERM 5MMPS 7PVERT15A300VGRN
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER