
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT114 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 32 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT11412ED17-32.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 17PF SMD
FIXED IND 220NH 22.5A 1.35 MOHM
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM