
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32410AA17-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 76.8000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 19.6875MHZ 7PF SMD
FIXED IND 9.5NH 540MA 140 MOHM
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
CONN RCPT 55POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 7POS 0.05 GOLD PCB R/A