
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 21pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22421AA16-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
3.2X2.5 GLASS SEAL MHZ QUARTZ XT
CRYSTAL 14.31818MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 21PF SMD
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL
TAPE DBL COAT WHT 1/2"X 7" 25/PK