
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM13W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 76.8 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of ABM13W-76.8000MHZ-7-B1Y-T5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 76.8000MHZ 7PF SMD
XTAL OSC XO 133.2620MHZ CMOS SMD
DC DC CONVERTER 12V 6W
DC DC CONVERTER 28V 400W