
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM8W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 23.512 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM8W-23.5120MHZ-4-D2X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 19.0625MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
FIXED IND 1.2UH 1A 199 MOHM SMD
CRYSTAL 23.5120MHZ 4PF SMD
MEMS OSC XO 66.66666MHZ LVCMOS
SOCKET INTERCONNCT R/A SIP 36POS