
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 17pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32417CA48-24.576MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 17PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 17PF SMD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS