
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM12W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.9231 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 7pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM12W-24.9231MHZ-7-D1X-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 24.9231MHZ 7PF SMD
CONN DIN PLUG 30POS PCB RA GOLD
MAGNETIC SWITCH 4SIP
DC DC CONVERTER 72V 75W