
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±10ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445A31L20M00000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 9PF SMD
CRYSTAL 10.0000MHZ 10PF SMD
SFERNICE FIXED RESISTORS
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
MEMS OSC XO 33.33333MHZ CMOS SMD
CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP