
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 48 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32418DC17-48.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 13.0000MHZ 24PF SMD
3.2X2.5 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 48.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS
MX2304 WEATHERPROOF LOGGER WITH
DC DC CONVERTER 15V 3W