
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 445 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24.576 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 445W3XK24M57600 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD
EVAL BOARD FOR MAX11960
EVALUATION BOARD FOR PI3101
CONN PLUG FMALE 19P SILVER CRIMP