
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32412FC38-25.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 28.2240MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 33.3330MHZ 6PF SMD
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AC
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVDS
CONN HEADER SMD 30POS 2MM