
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C3E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 14.31818 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of C3E-14.31818-12-3030-X-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD
TRANS PNP 0.7A 160V
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
FIXED IND 2.2UH 2.4A SMD