
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABLS2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | 3rd Overtone |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.130" (3.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of ABLS2-26.000MHZ-B4Y-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD