
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ABM11W |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 33.333 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 4pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of ABM11W-33.3330MHZ-4-K2Z-T3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 20MHZ 16PF SMT
CRYSTAL 38.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 16PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 33.3330MHZ 4PF SMD
CONN RCPT 22POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 2V 20W