
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ G9 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Type: | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 90 kOhms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of G93270001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
CRYSTAL 14.31818MHZ 24PF SMD
CAP CER 47PF 50V 0603 EPOXY
CAP CER 0.68UF 50V X7R 0805
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
STROBE 70MM 12-48V POLE BLUE