
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±15ppm |
| Frequency Tolerance: | ±15ppm |
| Load Capacitance: | 12pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 100 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21412EE38-38.400MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 28.63636MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD SMD
SHROUDED HEADER, VERTICAL, THR,
CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT