
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 416 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27.12 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±10ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 120 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.018" (0.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 416F27113IKR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 13PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
IC CLOCK GENERATOR QFN
PCB TERM 1016MMPS 3P VERT15A 300
FIXED IND 470NH 650MA 350 MOHM