
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±30ppm |
| Load Capacitance: | 8pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 200 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT2148CB27-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS SMD
CONN HEADER VERT 11POS 3.96MM
CONN SOCKET 32POS 0.1 GOLD SMD