
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FA-238 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 18.432 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 750 | ||
| 1250 | ||
| 2500 | ||
| 6250 | ||
| 12500 |
Current price of FA-238 18.4320MB-K3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 13.4000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 21PF SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
CONN HEADER SMD 60POS 1MM
DC DC CONVERTER 12V 100W