
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXTHM2 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 26 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | HC-49/US |
| Size / Dimension: | 0.524" L x 0.197" W (13.30mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXTHM218DD484-26.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 18PF SMD
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.351648MHZ
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL