
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT214 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 19pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 200 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT21419AA17-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 40.6100MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 19PF SMD
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVDS
IC CTRLR PWM CM OVP OCP HV 8SOIC
RES 560 OHM 5% 1W AXIAL