
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FH |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 12.288 MHz |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Frequency Tolerance: | ±20ppm |
| Load Capacitance: | 18pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 150 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of FH1220001Q is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 48.0000MHZ 7PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 25.0000MHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
FUSE HARNISCHFEGER 79Z4033D1
CONN RCPT MALE 21P GOLD SLDR CUP