
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 38.4 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 10pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32410CA38-38.400MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 36.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL SURFACE MOUNT
CRYSTAL 20.0000MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVDS
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM