
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 27 MHz |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Tolerance: | ±50ppm |
| Load Capacitance: | 22pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT22422AA48-27.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 4PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 27.0000MHZ 22PF SMD
MEMS OSC XO 4.0960MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCTCXO 16.3690MHZ
CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT