
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT224 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 20 MHz |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 9pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.026" (0.65mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT2249DC07-20.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 26.0000MHZ 19PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMT
CRYSTAL 20.0000MHZ 19PF SMD
TVS DIODE 110V 177V DO214AA
CRYSTAL 20.0000MHZ 9PF SMD
CONN HEADER SMD 22POS 2.54MM
FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM TH