
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SXT324 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | MHz Crystal |
| Frequency: | 24 MHz |
| Frequency Stability: | ±30ppm |
| Frequency Tolerance: | ±25ppm |
| Load Capacitance: | 19pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 Ohms |
| Operating Mode: | Fundamental |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 70°C |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SXT32419CB17-24.000MT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 13.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 19PF SMD
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
FUSE CARTRIDGE 355A 3.6KVAC BOLT
WIRE DUCT SOLID BASE WHITE 6'